Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2012, 16:47   #601
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Okej, ostatnio zaniedbałem Incepcję, bo albo byłem zajęty, albo starałem się najpierw napisać w sesjach, które wymagają odrobinę mniej wkładu. Wydawało mi się zresztą, że mieliśmy składać relacje do piątego, czyli się trochę pomyliłem.

Jedno pytanie, jakie mam, to co dokładnie miał w końcu przygotować Cryer? Wiadomość, jaką mu wysłano, brzmiała dokładnie tak:
"Ustawcie szyfrowaną videokonferencję na wtorek 20 waszego czasu. Telebim + sprzęt kupcie na przelew, w razie problemów weźcie jakąś gotówkę od Antonii"
A teraz okazuje się, że konferencja jest w środę, Malcolm i wszyscy inni są obecni fizycznie i Cryer rozkłada ten rzutnik, żeby... nie wiem, pokazać prezentację w PowerPoincie? Trochę się pogubiłem, czy w międzyczasie zaszła jakaś zmiana planów? Nie wiem, czy coś przegapiłem, czy co...
 
Yzurmir jest offline