Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2012, 13:02   #19
Hermit
 
Hermit's Avatar
 
Reputacja: 1 Hermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Seram Zobacz post
Karta postaci poszła. Gdyby nie doszła, coś byłoby do poprawy, lub zabrakłoby miejsc, daj znać.
Karta postaci nie dotarła. Przeglądałem skrzynkę wczoraj oraz dzisiaj. Jedyna, nowa karta przywędrowała ze strony Buzona.

Sam muszę rzec, ze zabrałem się już polowi za tworzenie pierwszego, wprowadzającego posta. Na razie jest on bardzo ogólnikowy, i w małym stopniu dotyka każdej postaci z osobna. Do ukończenia go w należyty sposób potrzebuje jeszcze paru kart od graczy, którzy zgłosili mi się na pw.
Samego wyniku rekrutacji, drodzy zainteresowani, możecie spodziewać się pod koniec tego tygodnia.
 
__________________
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Chan
Hermit jest offline