Wątek: Ogame
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2006, 21:26   #27
Leonidas
 
Leonidas's Avatar
 
Reputacja: 1 Leonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znany
Heh - ja też miałem roczną wyrwę w życiorysie wywołaną Ogame . Pewnie grałbym do dziś gdyby nie to, że w wakacje (tak to przystało na studenta ) poszło się do pracy i po przyjściu do domu nie miałem już na nic siły, więc przez prawie całe 3 miechy miałem włączony urlop. Po wakacjach odkryłem to o czym pisze Bortasz. Ja jednak miałem "zaledwie" 270k pkt. Całkiem miło się grało, jednak jako, że więcej we mnie ekonoma niż agresora grałem raczej nastawiając się na ekonomie, a w tej grze to raczej mało opłacalne - ciągłe przenosiny surowców i wogóle :/. Gdy wprowadzili wreszcie łączenie flot mój bunkierek przestał być bezpieczny. Ogólnie mam czasem chęć do pogrania powrotu na moją planetę żeby wreszcie zostać nr 1 ale myślę, że lepiej czasem jest do tego wrócić w wspomnieniach. Jedyne co mnie mnie najbardziej ciągnie to kumple których tam poznałem. Do dziś utrzymuje z nimi kontakt dlatego ja zachęcam do gry w ogame bo można poznać naprawdę fajnych ludzi (kumpel nawet poznał przez ogame swoja dziewczynę ) - Ogame zbliża ludzi (nie, nie mam na myśli sytuacji gdy koleś właśnie zezłomował twoją imperatorską flote i z uporem maniakalnego mordercy starasz się znaleźć jego adres żeby osobiście mu podziękować... ekhm chyba się zapędziłem ). pozdrowienia dla całego sojuszu SiH UNI18
 
Leonidas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem