Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2012, 16:41   #127
Ravenz86
 
Reputacja: 1 Ravenz86 nie jest za bardzo znany
Cóż pierwszy post w temacie poszedł, więc miałem się przedstawić lecz burza w moim mieście przeszkodziła w tym wyczynie odcinając mi dostęp do prądu.

Pierwsze co powinienem przedstawić moją postać. Jest nim Michał "Reggae Boy" Starowicz ("Ragga boy" wyszło ponieważ śpieszyłem się na spotkanie). Kim jest ów człowiek? 26 letni mężczyzna który w momencie wybuchu "epidemii" był wraz z grupą przyjaciół i narzeczoną na wakacjach nad morzem dokąd nie docierały informacje z Polski (przypuśćmy że w efekcie działań wojskowych została zniszczona wieża przesyłowa fal radiowych - przez co nie działały również komórki i te takie tam). Jak na słuchacza reggae przystało, zapuszczone długie włosy splecione w dredy, na wierzchu moro bundeswehry a pod nim ciepła bluza z kapturem wraz z ukoronowaną głową lwa na tle rastafariańskich barw. Prócz tego plecak w którym znajduje się nie wiele, na stopach glany ze stalowym noskiem i wszytymi na łydkach płytkami ochronnymi również z tego materiału, patrząc wyżej bojówki z wielokrotnie doszywanymi kieszeniami. Postać nie wysoka, około 175cm - cechą charakterystyczną jest panikarstwo, umiejętności to z tych najbardziej przydatnych "lock picking" z tych nie przydatnych rolowanie fajek i uprawa roślinek - jako taka bo do tego czasu kierowana głównie na tylko jedną roślinkę - Bron mnie panie jakikolwiek - nie chcę niczego propagować - to tylko moja wymyślona postać. Jedyne co ma ze mnie to to że ma moro bundeswehry (tylko ze ja mam doszyte flagi Polski) i jest agnostykiem.

Myślę że taka krótka charakterystyka będzie na tyle przydatna by w trakcie formułowania wypowiedzi czy czegokolwiek do storytellingu mieliście pojęcie i obraz osoby którą staram się odegrać. Jakbyście chcieli więcej szczegółów walcie "drzwiami i oknami" - chętnie odpowiem na pytania.

EDIT: W moim profilu powinien być mail, jakby co piszcie
 

Ostatnio edytowane przez Ravenz86 : 06-08-2012 o 16:43.
Ravenz86 jest offline