Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2006, 21:55   #101
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
- Tak. Nie czujesz swego ciała. Nie widzisz, nie słyszysz. Dlatego Umbra to domena Ducha. Gdybyśmy tu przybyli zwykłą drogą, czyli przez Magyę Ducha a nie Umysłu bylibyśmy w Umbrze zarówno ciałem jak i Umysłem. Jeżeli się przyjrzysz dostrzeżesz bardzo cienką nić koloru srebra, która jest do ciebie przyczepiona i łączy cię z twym ciałem. Jeżeli zostanie przerwana twoje ciało się już nie obudzi a ty będziesz musiał samemu znaleźć drogę do niego, co jest naprawdę trudne. Jeżeli nie zrobisz tego szybko zaczniesz znikać, a twoje ciało umrze. Dlatego jeżeli walczysz z kimś, kto się eteryzował w Umbrze atakujesz nie jego, lecz nić łączącą jego umysł z ciałem.

Abadon wciąż wpatrywał się w dal z tym, że powoli na jego twarzy zaczął się malować niepokój.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline