Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2012, 17:34   #30
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Zatem mości państwo skoro kolejka się dopełniła, to jutro wyczekujcie mojego kolejnego postu.

EDIT:
A oto i post obiecany zaistniał. Krótki on i lakoniczny, bo weny wielkiej nie ku niemu nie było. Wejść na nowo w staropolski klimat muszę i poprawę przy następnym poście obiecuję.
Z bijatyki jak widzicie nic nie wyszło. Uprzednio na szabelki pojedynek planowałem, ale wskutek długiej przerwy rozpoczynanie akcji od bitwy wydało mi się pozbawione sensu.
Uznałem, że lepiej dla sesji będzie jak wydarzenia dalej popchnę akcję i do planowania i knucia czcigodnych państwa zmuszę.
Zatem sprawy wyglądają tak, że ród Patulskich w posiadanie czarnej sakwy wszedł oraz jeśli taka wasza wola to i ciała hultaja który z nią uciekał. Czy chrześciajński pochówek mu się należy to już wasz decyzja.
Imić Janikowski złorzecząc i groźby ciskając z podkulonym ogonem do dworu zamierza wrócić. Chyba, że towarzystwo rozochocone tak łatwym sukcesem do tego nie dopuści.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline