Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2012, 07:43   #3
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Shinigami Zobacz post
Jestem fanem gry o tron i bardzo chętnie wezmę udział w tej rekrutacji, ale kilka rzeczy mnie nurtuje:
- Kim mamy dokładnie być, bo nie do końca zrozumiałem niestety. Można zagrać dezertera lub byłego żołnierza z nowymi aspiracjami czy jak, bo tego aspektu nie mogę zrozumieć do końca. Jakich postaci oczekujesz (w kogo mamy się wcielić).
- Czy stajemy się nowymi członkami? Czy kiedy zaczniemy sesję (o ile się dostanę) muszę przestudiować napisane już posty, czy wchodzę jako nowo przybyły nieznajomy.

Z góry dzięki za odpowiedź... a potem może przyjdą nowe pytania.
Po pierwsze primo - szukam najemników, ale bardzo szeroko pojętych (więc wszystko to co wymieniłeś jest do zaakceptowania - byle był powód by wziąć tę robotę - mogą to być pieniądze, może to być ambicja, może to być nuda*).

Po drugie primo - nie musicie czytać, link do sesji dałam byście się zorientowali, jak piszę, może jakaś lekka lektura na dobranoc XD ... kiedy zostaniecie przyjęci, dostaniecie wprowadzenie ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, dostosowane do waszej postaci.

* Co do rodzaju roboty ... nie mogę powiedzieć konkretnie, ale będzie to wyglądało tak, że będziecie pracować dla kogoś nie do końca zrównoważonego, ale potężnego (nieba wam przychyli jeżeli się spiszecie, a jeżeli nie to się z wami zabawi inaczej) - możecie być również zmuszeni jakimiś prywatnymi swoimi sprawami, by pracować dla organizacji (dług wdzięczności - bo Dom Caine lubi pomagać na kredyt). Sama robota będzie polegała na spiskowaniu, mordowaniu lub mąceniu ... lub wszystko na raz i jeszcze coś na dodatek.

również można być członkiem Domu Caine stojącym nisko w hierarchii, świeżo zainicjowanym (po informacje na PW)

a tu macie zleceniodawcę

[MEDIA]http://media.tumblr.com/tumblr_m8i7kj9aZy1r3gvdo.gif[/MEDIA]
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 13-08-2012 o 09:46.
F.leja jest offline