Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2012, 23:14   #8
Hermit
 
Hermit's Avatar
 
Reputacja: 1 Hermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodze
Sesja oficjalnie wystartowała !
Proszę o wybaczenie przez dwu częściowy post, ale z tego co się dowiedziałem istnieje tutaj ograniczenie znaków na post.
Kolejną rzeczą jaką zrobię będzie odpowiednia modyfikacja pliku muzycznego, by nie odpalał się za każdym razem po otworzeniu sesji. Inaczej wasz mistrz gry strzeli sobie kule w łeb
Jeśli to możliwe, prosił bym o wklejanie awatarów w rozmiarze 300x300 pikseli. W taki sposób zachowany estetykę w postach ( między innymi )
Google doc obowiązuje. Dalsza że tak powiem część obecnej sytuacji będzie rozgrywana w postaci rozmowy z waszym pracodawcą. Kto jeszcze nie dostał przyzwolenia do niego, proszę kliknąć w przycisk " Pytanie o pozwolenie " czy jakoś tak. Ostatecznie podajcie mi mail na pw, wtedy zrobię to automatycznie.

Wszelkimi niedociągnięciami, literówkami zajmę się później. Obecnie brak mi na to sił.

Życzę przyjemnej rozgrywki sobie oraz wam. Niech nasza współpraca trwa po sam kres czasów !
 
__________________
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Chan
Hermit jest offline