Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2012, 07:50   #6
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Elas Zobacz post
Jak wspomniałem - doświadczenia nie mam żadnego. Dlatego ta sesja jest w pewien sposób kupowaniem kota w worku, bo na LastInn tak naprawdę nie pokazałem się. Nie dziwią mnie więc też takie a nie inne wyniki ankiety.
Myślę, że nie idzie tutaj o doświadczenie, czy pokazanie się na LI, ale o sam temat sesji...
który jest trudny i dla wielu osób może nawet kontrowersyjny. Dla mnie osobiście też, przyznaję.

Cytat:
Napisał Elas Zobacz post
Może nie do końca dobrze to ująłem. Chce przede wszystkim ukazać klimat tej służby: długie, żmudne i często bezowocne patrole, seria z AK która alarmuje cały obóz, wybuchające IEDiki ale także przerwy między zadaniami, kiedy można odpocząć i się odprężyć.
I tu chyba jest pies pogrzebany... Część patroli jest po prostu nudna, zwłaszcza jak wozi się jakiegoś trepa pomiędzy bazami i musi mu towarzyszyć bojówka; zawodzi logistyka, zaopatrzenie, dowódcy; obozy nigdy nie są samotne i niewielkie (bo zagrożenie jednak jest); seria z AK tak naprawdę nie robi na nikim wrażenia (w obozie często jej nie słychać po prostu), etc, etc...


Cytat:
Napisał Elas Zobacz post
będzie to też zależało od graczy, czy będą chcieli zabezpieczać teren metodą "pomóżmy im a oni nam się odwdzięczą" czy metodą "martwi nie udzielą schronienia talibom".
Doprawdy? Tak z marszu zakładamy złamanie rozkazów?

Ale w sumie nie o tym być miało.




Myślę, że znacznie prostszym pomysłem na tego typu sesję byłoby wykorzystanie typowego pomysłu z jakimś oddziałem, który przypadkiem znajduje się gdzieś w strefie walki i to najlepiej gdzieś poza ziemią. NIe tak całkiem odległe Sci-Fi typu "Starfist"...
 
Aschaar jest offline