Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2012, 04:56   #9
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Dobra psubraty!
Pojawił się post ... Tak jak mówiłem, mam nadzieje, że nieco zaskakujący - ale w pozytywnym znaczeniu. Wiem, że to spory "przeskok" ale dokładnie o to chodziło od samego początku.

Co do spraw technicznych:
Ustawiłem avatary tym, którzy mi je podesłali. Pozostałych proszę o dobranie w miarę możliwości klimatycznych i aby ich rozmiary nie przekraczały 180x250. Będę bardzo wdzięczny .

Tak jak zostało to w poście przedstawione - budzicie się wszyscy na tej samej plaży. W wodzie pełno śmieci i zwłok, częściowo też wyrzuconych na ląd. Jedynie dwóch żywych poza wami - półorki kanonier imieniem Zyld "Ludzka Twarz" i mag Ungaar "Mistrz Kościanej Wieży". Obaj ranni i raczej niezdolni do dalszych podróży.
Co znajduje się dookoła was... Dokładnie to co opisałem. Wydaje mi się, że dałem wam 3 opcje, a ile jeszcze sami wymyślicie...ZASKOCZCIE MNIE!
Co do ekwipunku: jest już późno, więc pozwólcie, że rzuty wykonam już jutro. Wtedy też się dowiedzie co ocalało a co nie... Na pancerze jednak bym nie liczył. Chyba oczywiste jest, że w takiej sytuacji dla ratowania życia jest to rzecz, którą wręcz zrzuca się z siebie jako pierwszą .
Kolejna sprawa na pewno nie macie przy sobie jedzenia ani wody. Jedynie Zyld ma niewielką manierkę, o której wspomniałem w tekście. Cholera wie czy to rum czy woda. Jest gorąco i parno, naprawdę ledwie da się oddychać. A cholera wie ile tak dryfowaliście po morzu...
Czekam na ew. pytania .
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline