Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2012, 08:46   #606
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Dzień dobry.

Wróciłem z urlopowych wojaży i powoli ogarniam wszystko na LI, co pewnie nieco potrwa bo ogarniam też jednocześnie sytuację w pracy rzecz jasna. . Gdyby coś się opóźniało - wybaczcie.

Co tam w Incepcji...

Kolejkę zamknie Irmfryd - swoim postem, ale Irmfryd poczekaj jeszcze bo Vivianne da posta (zgłaszała konieczność zwłoki) - a później ładuj. Dalszy ciąg zależy w dużej mierze od Ciebie - w razie czego jak mówiliśmy zakupy mogłeś zrobić po drodze (jeśli się na to zdecydowałeś to uznajemy że masz co trzeba - jeśli nie: czekamy z tematem na Chemika).

Co do innych postów kolejkę uznaję za zamkniętą. Alaron - miało go nie być i nie ma (daj koniecznie znać jak wrócisz Alaron) . Mark, Source, Bogdan - planowo w tej kolejce mogło nie być posta. traveller posta dał - i to świetnego - szkoda tylko że nie dałeś relacji (Will jest na spotkaniu) ale trudno - może chciał milczeć. Nie wiem tylko co z Arivaldem? Posta z relacją nie ma - jeśli jeszcze Ari możesz to daj (czekamy i tak na Vivianne).

Anonim - na razie, jeśli nie będzie innej reakcji Putina, uznaję (po sytuacji opisanej w mojej ostatniej odpisce dla Ciebie że Władimir w to wchodzi).

IRMFRYD - po wrzuceniu swojego posta wieńczącego kolejkę rozdaj na komentarzach swoje punkty PD z Puli Ekstraktora. Potem jeszcze ja dorzucę swoje po zakończonym etapie gry już dla Graczy.

A skoro już jesteśmy przy punktach. Na razie jeszcze standardowe rozdanie nagród po plebiscytach.

Najlepszy post w rundzie.
Praktycznie cała wierchuszka się załapała na głosy . Irmfryd, Asenat, traveller, Vivianne. Z powodu braku jednego zwycięzcy...i mojego powrotu z urlopu ...walę każdemu po 1 PD.

Najlepsza akcja rundy
- Arivald - za dobry żart (tynfa wart). Ofiara dobrego żartu Cryer tym razem drugi przekracza linię mety. 2 PD dla Arivalda.

Pozdrawiam i czekam na post Vivianne oraz Irmfryda (i może Arivalda).
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline