Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2012, 15:28   #23
Glyswen
 
Glyswen's Avatar
 
Reputacja: 1 Glyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodze
Przynajmniej szachy mi zostawiłeś...

Btw. W czym znajdują się one ocalałe przedmioty? Jakiś worek, czy po prostu pływa to to w wodzie i czeka na wyłowienie.
Inna sprawa, czy istnieje możliwość, że gdzieś tam na wyspie znajdziemy ewentualne resztki z naszego dobytku? Wiesz... fale wyrzuca złom w innej części plaży itp.

A propos wyspy... Czy "gołym" okiem możemy ocenić jej wielkość? Czasem takie pierdy na morzu, przywodzą na myśl całe kontynenty, stad tez moje nahalne pytanie.


Cytat:
Napisał Mizuki Zobacz post
Kostki wyturlane ... A więc każdy zna już stan swojego ekwipunku. Przypominam raz jeszcze by jak najszybciej wpisać całość do karty w panelu sesji.
Powodzenia!
Heh, właśnie wyobraziłem sobie kostkę 100-ścienną spoczywającą w twoich rencach:3
 

Ostatnio edytowane przez Glyswen : 16-08-2012 o 15:44.
Glyswen jest offline