Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2012, 20:04   #11
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Cóż... Mój głos chyba można było przewidzieć. Mam jakieś przeczucie, że ta "przejrzysta" i "spokojna" fabuła może nie wyjść, szczególnie jak znowu dostaniesz bandę morderców, socjopatów i paranoików z rozdwojeniem jaźni (cześć Gryf!).
Nie mogę darować tych NPCów (których zdążyłem polubić albo znienawidzić), pytań o co chodzi i kto jest głównym złym (bo to Faerie! nie, to jakiś demon! a może regulator? wiem, to Lynch!), świetnych akcji (akcje z Zamaskowanym czy Fusem pamiętam i będę pamiętał) lub pokręconych dialogów (Carrington, Mythos w obu częściach, Emma, Kotem i wielu innych NPCów i BG). I... długo bym wymieniał czemu jeszcze jestem za łowcami

Hm... Planujesz kogoś zabić? 4-5 graczy, nas jest szóstka czyli tak z trójka przeżyje. Trzeba eliminować konkurencję zanim ktoś wyeliminuje Russela
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline