Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2012, 23:06   #12
Gryf
 
Gryf's Avatar
 
Reputacja: 1 Gryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputacjęGryf ma wspaniałą reputację
Dylematy, dylematy. Jak to już mówiłem założycielowi, za dużo czekoladek w tej bombonierce, żeby ograniczyć wybór do jednej

Swój głos pierwszy, główny, ważny i podstawowy oddaję na AAH - myślę że w tym świecie kryje się jeszcze spory potencjał i chętnie zobaczyłbym go w wykonaniu Łysej Grozy. Do tego ten biblijny tytuł budzi miłe wspomnienia z poprzedniej sesji

W kwestii Czasu Horroru: Kolejny Kult mogę przepłacić ciężką psychozą, a gdy już zostanę seryjnym mordercą, jako przyczynę wskażę oczywiście to forum. Forum zamkną, a ty, drogi Armielu zasłyniesz jako gość który zainspirował moje pięciokrotne okultystyczne morderstwo. Pomijając drobiazgi - oczywiście popieram, zarówno jako potencjalny gracz jak i czytelnik

Szarlej - Jestem oburzony. Posądzenie Kota o rozdwojenie jaźni uważam za grube... uproszczenie Do Przejrzystych Łowców III (mój trzeci głos - a co tam :P) zdecydowanie wymyślę nową, bardziej... zrównoważoną postać.
 
__________________
Show must go on!
Gryf jest offline