Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2012, 12:46   #87
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Dobra, jest odpis. Starałem się i chyba wyszło całkiem nieźle. PD wydałem na WW i PŻ. Złota na razie nie wydaje.

Co do uwag do MG to sesja jest bardzo fajna. Poświęca się nam sporo uwagi i ciągle się coś dzieje, choć czasami jest to dość chaotycznie przedstawione (jak np. podczas walki z młodym Von Krupstem, nie bardzo ogarniałem co dzieje się wokół, ale to może moja wina). Jest walka, są knucia i kombinowanie. Czyli wszystko co być powinno.

Jedna sugestia. Ja osobiście pisze posty w dokumencie worda. Nie ginie przy awarii forum czy internetu a i podkreśla błędy w tekście. Mi osobiście nie przeszkadzają one (a zawsze ich kilka jest w poście MG) więc zrobisz jak uważasz.

Sposób toczenia walki mi się podoba, Zabójca nie potrzebuje do życia nic więcej po za gorzałką i walką więc na małe ilości złota nie narzekam. Kompan krasnoluda też kumaty i aktywny więc reasumując jest super. Oby tak dalej.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline