Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2012, 12:56   #419
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Witajcie po przerwie Powróciłem, by ponownie uprzykrzać życie Waszym bohaterom Potrzebuje jednak parę dni na przygotowanie się do tego.

Parę spraw:

Po pierwsze i najważniejsze, musimy zamknąć tą sesję. Jeszcze dokładnie nie czytałem postów, ale jak ktoś nie pisał co załatwia w miasteczku niech napisze (kolejna sesja pewnie już zacznie się na trakcie). Chodzi o zakupy itp. Jak co pisać śmiało PW. Jeśli czegoś nie załątwicie teraz, będziecie musieli czekać na kolejną możliwość.

Nagroda od straży za zabicie orkasów. Zaproponujcie, choćby tu ile chcecie, ustosunkuje się do tego (pewnie z jakimś rzutem) i zaktualizuje złoto później. Jak nie, to dam po 'swojemu'.

Pisałem też wcześniej, że dolączy Wnerwik. Nie wysłał mi jednak przez te 2 tygodnie karty, a w innych sesjach widzę, że też nie pisze. Chyba więc odpada...

To chyba tyle na razie. W raporcie też wkrótce odpowiem, bo widzę, że popisaliście tam
 
AJT jest offline