Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2012, 11:50   #2
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Choć jestem fanem L5K to jest parę aspektów, które zniechęca mnie do tej rekrutacji. Po pierwsze brak ustalonej fabuły. Z doświadczenia wiem że sesje bez konkretnego scenariusza często padają przed końcem, który w zasadzie nie jest określony. Gdyby to był "Honor i krew" to można by to było zrozumieć, ale niestety nie w Legendzie. Druga sprawa to długie posty. Gra ma sprawiać przyjemność, a mnie osobiście (poza nielicznymi wyjątkami) pisanie długich postów odbiera ją. I po trzecie google doc. Nie wiem jak prowadzisz doca, ale zdarza się że jego nieodpowiednie zastosowanie rozwala sesję.

Proszę nie brać do siebie moich uwag, które dla wielu osób na tym forum nie są żadnymi przeszkodami, po prostu musiałem odnieść się do tej rekrutacji, zwłaszcza że wiele razy deklarowałem chęć grania w L5K.

Ps. Tak jeszcze z ciekawości, czy granie postacią uczącą się w sekretnej szkole shinobi z klanu skorpiona jest dozwolone?
 
Komtur jest offline