Wątek: Nowe Filmy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2012, 23:08   #122
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Dziwny ten trailer, ale chyba wszyscy RPG-owcy som trochem dziwni, a mi się w sumie podoba więc... fajne.

Looper Official Trailer [HD]: Joseph Gordon-Levitt & Bruce Willis Star As Joe - YouTube

Ja na to super czekam. Willis i ten typ z Batmana nowego, co się okazał sami wiecie kim na końcu. Podróże w czasie i strzelanie, gdy w tle leci "WUBWUB", serce skacze z radochy. Pewnie większość zepsuje kiczowaty wątek romantyczny, rozciągnięte rozterki moralne... ale z drugiej strony z Willisem zazwyczaj tak nie było i wciskali dużo fajnego humoru, może i będzie to film akcji w starym, dobrym stylu, takim Brucowym, Willisowym. Oby.

Btw. w całym trailerze Willis nie powiedział ani słowa, tylko tłukł ludzi po ryjach i rzucał ich po ziemi. Jak ja go podziwiam!
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^

Ostatnio edytowane przez Fearqin : 22-08-2012 o 23:10.
Fearqin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem