Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2006, 13:47   #1025
bratek
 
Reputacja: 1 bratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skał
Serdecznie witam wszystkie użytkowniczki i użytkowników.
Na wstępie chciałem powiedzieć że idea grania w RPG na tego typu forum zupełnie mi nie pasuje..., ale ostatnimi czasy możliwości grania w 'realu' się trochę uszczupliły więc postanowiłem spróbować tutaj... kto wie może się przekonam [wszystko w waszych rękach ]
Jestem z Krakowa,
obecnie studiuję zaocznie,
z rpg mam styczność od dobrych ok7lat,
mam za sobą sporo sesji granych i trochę mniej prowadzonych,
grałem głównie z jedną grupą osób więc moje wyobrażenie o graniu jest trochę ograniczone choć ostatnimi czasy nadrabiam z kilkoma nowymi graczami,
samą fantastyką aż tak się nie interesuję i nie jestem typem mózgowca na tym punkcie - jeśli wiecie ocb,
systemy z którymi miałem styczność; WFRP 1ed, D&D 3ed, Wampir, Cyberpunk2020, Neuroshima, Fallout, Shadowrun, Wiedźmin, Cień Przeznaczenia[mój i 2kumpli - autorski], WFRP 2ed
[pogrubione te które bardziej przypadły mi do gustu]

 
bratek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem