Wątek: Disciples
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2012, 08:23   #6
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Oj to robi się problem, bo oprócz tego że była jakaś kometa z której wyszła jakaś wysłanniczka Wszechojca (Imoel czy jakoś tak), nie wiem co działo się w trójce. No własnie to jest jeden z najcięższych zarzutów trójki, o ile druga część była "podobna" do H3 (jednak zupełnie inna tak klimatem, jak i systemem grania) i tutaj można się kłócić co było lepsze (IMO na singlu D2, na multi zdecydowanie H3), tak D3 jest dość podobne do H6 z czego to ostatnie IMO wychodzi tak zwycięsko, że aż szkoda bo H6 bardzo zbliżyło się klimatem do mrocznych scenerii charakterystycznych dla Disciples. Ale to tak kilka słów ode mnie, więc jeżeli streścisz mi co działo się po zasieczeniu Uthera i wydarzeniach z Powrotu Galleana i Buntu Elfów, to może bym się i skusił.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline