Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2012, 16:34   #6
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Witam i ja.
1/ kości - przychylam się do losu z ręki Xapera
2/ odpisywanie wolę jednak 48 godz, a jeśli wyjdzie szybciej to tylko lepiej

i ja mam kilka pytań technicznych:
1/ czy wszystko omawiamy tutaj tzn w komentarzach i ew PW do MG?
2/ jak wygląda sprawa preferencji pisania postów, tzn czy ma być jeden dłuższy po dokonaniu testów itd (jeśli były), ustaleń tutaj co kto zamierza i potem każdy w swojej kolejce pisze, czy dopuszczasz posty "wspólnie przygotowane" np dłuższe dialogi pomiędzy BG? - drobne to szczegóły zresztą może zobaczymy jak wyjdzie w praniu

to i ja kilka słów znanych już MG o postaci:
Naim (Rusanamani) wiek: 35
syn zamożnego handlarza z Faht i uzdrowicielki- maga krwi, od dziecka wolał uganiać się za dzikimi zwierzętami niż pływać z ojcem handlowym szlakiem, a gdy już był na statku to największą frajdę sprawiało mu łapanie szczurów; z wujem jeździł na polowania w góry, miał instynkt łowcy- potrafił podejść dzikie zwierzę na odległość kilku metrów, zanim je upolował; podczas lądowych wypraw handlowych najbardziej lubił wypuszczać się razem ze zwiadowcami- żołnierzami wchodzącymi w skład grupy wojowników dbających o bezpieczeństwo karawany; jako nastolatek zdecydowanie zadeklarował że pragnie zostać zwiadowcą i po tym jak ojciec z pomocą matki przystał na taką decyzję, został oddany na szkolenie do elitarnej jednostki (specjalizuje się w strzelaniu z łuku); matka gdy miał 12 lat dokonała aktu magicznego udoskonalenia instynktu spostrzegawczości, znakiem czego są runy wytatuowane na wewnętrznych częściach nadgarstków i na stopach; takie losy i wykształcenie pomogły mu przetrwać Apokalipsę; po katastrofie najbliższych nie odnalazł (rodziców, wuja i psa- wilczura do którego był bardzo przywiązany)

pozdro
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"
Szamexus jest offline