Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2012, 12:32   #24
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Ym, raczej nie znajdę miejsca dla takiej profesji, chociażby dlatego że rozważam możliwość przyjęcia 6 osób do załogi: kapitana, technika, pilota, lekarza i dwóch żołnierzy. "Doradca" mi średnio pasuje, w dodatku do przemytników - byłby zapchajdziurą (z całym szacunkiem dla doradców). Już w głowie rysuje mi się naprawdę barwna załoga, trochę współczuję kapitanowi, ale ogółem sesja będzie miała wiele smaczków. Normalnie jak w Star Treku Ale o to właśnie chodzi, prawda?
Sekal wysłał mi właśnie niepełną nieco kartę kapitana, ale myślę że się nada

Na odpisywanie myślę, że minimum jeden post na tydzień, niemniej fajnie jakby posty leciały szybciej, gdyż nie wymagam (ale nie zabraniam) rozpisywania się i nie planuję używania google doc'a (chyba że w jakiś awaryjnych sytuacjach, za zgodą/prośbą graczy ).
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline