Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2012, 19:51   #27
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dziękuję wszystkim serdecznie za opinie. Pomogło mi to pozbierać myśli.

Na pierwszy ogień pójdzie sesja CZAS HORRORU - ze względu na to, że ma mało chętnych (łatwo będzie ją ogarnąć) i mam nastrój na te klimaty. Rekrutacja pojawi się nawet i dzisiaj pewnie - ale z rozsądnym czasam na zrobienie KP.

Druga będzie KLEPSYDRA CHRONOSA. Bo będzie szybka, dynamiczna i taka "awanturnicza" i będzie stanowiła doskonałe uzupełnienie dla tych moich sesji, co będą w tym samym czasie trwały. Rekrutacja pewnie ruszy zaraz po zamknięciu mojej kolejnej sesji.

Potem będą ŁOWCY III - bo już na tyle "odpocznę" po drugiej części, że nabiorę apetytu. Lub AAH - zależy od nastroju Ale pewnie ŁOWCY

Dziękuję raz jeszcze za pomoc.

Oczywiście kolejność jeszcze się może pozmieniać Nic nie jest pewne w tym świecie, moi drodzy. Nic.
 
Armiel jest offline