Wątek: Gra o tron
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2012, 21:44   #21
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Asenat, ale łobuz z ciebie! Zakuć w dyby i wybatożyć na rynku to mało!
Marzy mi się sesja u ciebie, przecież wiesz! Od lat mi się marzy na litość boską i nieboską. "Nie otwieraj..." mignęło mi koło oka, tudzież nosa. Obiecałam sobie, że następna twoja sesja mnie nie ominie choćby skały latały a krowy śpiewały, a ty mi taki nóź w serce ożenić raczyłaś Brutusie ty znieczulony...
Nie znam się na Martinowskim świecie. Serial oglądnęłam, przez tom pierwszy przebrnęłam bezboleśnie acz bez entuzjazmu a jakby ktoś mnie miał odpytać z treści to dwója murowana.
Mam dylemat. Sesji w bród, czasu mało i nikła znajomość realiów. Musiałabym grać wroną, który był wioskowym głupkiem i ów impotencja umysłowa go w czarne szaty wpędziła a któremu koło motyki lata co się w świecie dzieje, kto z kim, gdzie, co i po co. Cofnięty w rozwoju może? Jak ten wielki co tego małego na barana nosił. Jak mu było?. Patrz ile ja z tego świata pamiętam! Patrz i drżyj!
Niniejszym pragnę ubłagać o poprowadzenie czegoś innego niż GOT. Zapewne jednak nie posłuchasz skoro masz już zamysł i chęci wobec czego będę musiała kombinować żeby się dostać do twojej sesji z tak marnym zapleczem informacyjnym. Szykuje się dużo improwizacji i świecenia oczami.
 
liliel jest offline