Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2012, 19:01   #12
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Lost - Charyzma będzie poniekąd określała moje podejście do gracza, to jak ufają mu NPCy. Oczywiście nawet z 5 Charyzmy, podczas łapanki, kiedy po drugiej stronie stoi grupa uzbrojonych faszystów a ich oficer to gestapowski fanatyk, tekst typu "Wypuście mnie" zastanie skwitowany śmiechem. Ale wkręcenie (przy odpowiednich dokumentach) że gracz jest niemieckim agentem, może zadziałać. Oczywiście wtedy nie zostanie wypuszczony, a przewieziony na Szucha w celu kolejnych wyjaśnień. Tyle. To po prostu moje podejście NPCów do gracz. Z niską Charyzmą może się okazać, ze co drugi patrol zatrzyma bohatera, bo ten wygląda ... jakoś tak. Z 5 Charyzmy gracz bez trudu uwiedzie niemiecką pracownicę na Pawiaku i ta, rozkochana, przekaże mu jakiś dokument, jak nad tym związkiem gracz popracuje. O to mniej więcej chodzi.

Pinhead - co do znania się ... to jest możliwe, ale nie wymagane. Wszystko zależy od tego, jakie postacie się pojawią w sesji.
 
Armiel jest offline