Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2012, 12:05   #6
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
No, to jeszcze raz chciałbym wszystkich powitać i od razu (już po napisanym poście) wspomnieć o kilku kwestiach mechanicznych.

Generalnie forma pisania dialogów i myśli jest mi obojętna (o ile jest w kursywie), ja zazwyczaj piszę dialogi od myślnika, myśli od tyldy. Wszelkie pogrubienia, podkreślenia, obrazki i tym podobne (dopóki post nie jest dupnym obrazkiem i dwoma zdaniami tekstu) pozostawiam Waszej gestii.

Odnośnie posta - tak jest, rozpoczęliście w wielkiej, ciemnej dupie w dodatku pełnej orków. Z kwestii mechanicznych (które raczej poruszał będę w komentarzach), Boddynock, Clair i Garo bez problemu są w stanie uwolnić się z więzów na własną rękę - bo nie oszukujmy się mistrzostwo świata to nie jest. Mogą oczywiście pomóc w tym też innym, sam zamek tak jak opisałem w poście plus mury wewnętrzne (w których się znajdujecie) to mniej więcej kwadrat o boku pięćdziesięciu metrów.

Wszystkie dialogi i tym podobne możecie sobie odgrywać w docu (ogarnę go jak wrócę, bo zaraz wychodzę) - https://docs.google.com/document/d/1...nJ5s4flsU/edit

Co więcej, dzisiaj każdemu z Was podeślę na PW kartę postaci z MythWeavers prowadzoną przeze mnie (często odpisuję z domu/pracy więc przesyłanie sobie kart po każdej zmianie na maila jest męczące, MW w tym wypadku jest nieocenione), w której w razie wątpliwości będziecie sobie mogli wszystko posprawdzać.

No, i termin na odpis - środa, ja w czwartek siądę do swojego posta chyba że komplet uzbiera się wcześniej.

Good luck .

Edit: aha właśnie, powie mi ktoś jak wrzucać muzykę do posta? W sensie nie jako filmik z YT a taki malutki player a'la wrzuta (próbowałem podpiąć wrzutę to dostałem komunikat o nieobsługiwanym formacie), który odpala się w chwili wejścia w temat?
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline