Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2012, 09:50   #5
Tropby
 
Reputacja: 1 Tropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skał
Ja również serdecznie pozdrawiam MG oraz współgraczy i życzę wszystkim udanej zabawy w sesji

A oto garść informacji ode mnie ogólnie na temat świata i mojej postaci:

Grand Line - jest to najniebezpieczniejsze ze wszystkich mórz świata. Żyją w nim gigantyczne potwory zwane Królami Mórz, a wyspy na nim występujące posiadają różnorakie, niejednokrotnie uniemożliwiające ich zamieszkanie, klimat oraz pogodę, zaś wiele z nich jest bezludnych i opanowanych przez dzikie bestie. Jednakże największym zagrożeniem na Grand Line są piraci, którzy przybywają tutaj z całego świata by odnaleźć pozostawiony tu przez samego króla piratów Gol D. Rogera legendarny skarb o nazwie One Piece.

South Blue - jest morze położone na południe od Grand Line, skąd wywodzi się jego nazwa. Od kilkunastu lat największym jego postrachem byli Kurohada Kaizoku (Piraci Czarnoskórego), którzy niedawno zostali pojmani przez królewską flotę i osadzeni w Impel Down, najstraszliwszym i najokrutniejszym więzieniu dla piratów, położonym na Grand Line.

Shichibukai - jest to grupa siedmiu potężnych i osławionych piratów którzy zgodzili się służyć królowi w zamian za amnestię i immunitet dla siebie i swoich załóg. Jako autorytet są oni zwierzchnikami dla wszystkich pozostałych korsarzy i mają prawo do napadania na wszelkie okręty nie służące pod królewską banderą ani nie będące w bezpośrednich stosunkach handlowych z królestwem. W zamian za to, w przeciwieństwie do pozostałych korsarzy, zobowiązani są stawić się na żądanie króla i wykonać każde powierzone im zadanie o ile chcą zatrzymać swój tytuł.
 
Tropby jest offline