Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2012, 10:24   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Dzień spędzam w obozie. Jestem na ognisku, ale nie słucham opowieści o Billu, a jedyne co do mnie dotarło to słowo "nieśmiały". Oglądałem Piątek Trzynastego, ale to nie wygląda jak Crystal Lake, więc jest ok... już bardziej ten film, w którym jakaś dziewczyna jest zgwałcona przez psychopatów, którzy potem goszczą u jej rodziców myśląc, że dziewczyna nie żyje. Film kończy się tak, że rodzinka wkłada głowę jednego z psychopatów do mikrofalówki i rozdupcza ją.

Jak wszyscy się rozchodzą i widzę, że Curtis gdzieś idzie to go śledzę, ale zanim to zrobię mówię Burrowsowi, że to Curtis nastraszył wcześniej małą dziewczynkę i to prawdopodobnie pedofil. Mówię mu też, że idę śledzić Curtisa.
 
Anonim jest offline