Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2012, 21:16   #1
Weree
 
Weree's Avatar
 
Reputacja: 1 Weree nie jest za bardzo znanyWeree nie jest za bardzo znanyWeree nie jest za bardzo znany
Monastyr - czy ktoś byłby zainteresowany udziałem w sesji w tym cudownym uniwersum?

Gram a zwłaszcza prowadzę Monastyr już ponad rok czasu, i już od kilku tygodni napastuje mnie nieznośnie myśl, czy aby nie spróbować poprowadzić sesji w tym uniwersum w formie PBFa. Mój styl pisarski można sprawdzić w dziale opowiadania na lastinn. Moje wymagania? Chęć dobrej zabawy i minimalne pojęcie o świecie gry. Jest to uniwersum dość złożone i szczegółowe, pobieżna znajomość Monastyru nie powinna jednak potencjalnym graczom przeszkadzać w dobrej zabawie.
Moim planem jest zrobić sesję złożoną, o rozbudowanych i długich postach. Nie zapominajmy, że czas w którym zamrożona jest kraina Monastyru zakrawa już o nasz barok, a barok to epoka przepychu i przesytu. Kto ma pojęcie o Monku wie, iż gra się w nim ludźmi wysoko urodzonymi w wieku dojrzałym, których wyróżnia nade wszystko inne Tajemnica, czyli tragedia która dotknęła ich w przeszłości. Tajemnice właśnie będą moimi inspiracjami do stworzenia scenariusza, który i tak wykluł sie już jakis czas temu i czeka tylko na swoje szaty.
Cenić będę nie umiejętności pisarskie a dobre odgrywanie swoich postaci. Nie będziemy testować losowo, czysty storrytelling. Nie widzę potrzeby turlania, gdy spokojnie mogę wywnioskować sukces na podstawie jakości waszych postów (dobra, może rzucę kością w jakimś momencie, gdzie tylko los będzie mógł być obiektywnym sędzią)

Oczywiście zakładam najpierw temat w tym miejscu, gdyż nie mam pojęcia jak będzie z zainteresowaniem. Obawiam się, iż Monastyr nie jest światem znanym i mała część z graczy będzie go kojarzyć. A naprawdę straszna to szkoda, gdyż uniwersum jest moim zdaniem cudowne...
W każdym razie, pytanie spłynęło już ślicznie, i zostaje mi tylko liczyć na przynajmniej 3-4 osoby chętne, lub WSTĘPNIE zainteresowane.
 
__________________
Metafory, metafory;
To taka sztuka zestawiania słów
Nie mieścisz człowiek krowy w głowie,
No to daruj sobie i już
Weree jest offline