Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2006, 23:03   #16
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Lhiann - to nie tak Nie chcę, bo Wam warsztaty nie są potrzebne - znacie wszystko i jedyną nowością moze być dla Was system. Dlatego chcę by druga osoba w drużynie, mniej doświadczona, mogła od tej dobrej podejrzeć jak się to robi i jednocześnie poznać wszystko to, co stanowi esencję systemu. Dlatego nie chcę, choć przyznaję, że Wasz duet byłby nietuzinkowy. Pozwolę go sobie zarezerwować na kolejne sesje dla nowych w świecie WFRP. Będzie fajnie.
Bratek - magowie już są zarezerwowani, a do złodziei już wcześniej były dwa zgłoszenia. A tropiciele to dobry wybór. I proponuję, by Ruda dołączyła do Ciebie. Zgadzasz się Ruda? Sądzę, że razem dacie radę.
Bortasz - nie trzeba się określać na początku do jakiej szkoły magii się będzie chciało należeć. Najniższy poziom magów - czyli własnie uczniowie - mają bardzo ogólne czary i nie muszą na początku wybierać szkoły. Dopiero po zakończeniu terminu mogą wybrać, gdzie chcą dalej się uczyć.
I tym samym kolejne dwie gildie są już obsłużone. Pozostaje jeszcze wojownicza. Czekam na chętnych.
_
Obecni gracze i ich przydziały to:
_
Gildia Magów - Kamill14 i Bortasz
Gildia Złodziei - Abdullah i Lhianna
Gildia Tropicieli - Bratek i Ruda
Gildia Wojowników - ?????
_
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline