Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2012, 22:08   #21
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Jeżeli Twoja książka miałaby wady, to spotkałaby się z krytyką nie tylko od ilości pomysłów ale ich jakości. To prawda. Nie sądzę, jednak, żeby przytoczone przez Ciebie argumenty i przykłady podważały jakość filmowej trylogii Władcy Pierścieni ani sugerowały, że na premierę Hobbita nie warto iść z tychże powodów. To tak samo mało poważne podejście jak zasłanianie się ideologią komercji sztuki filmowej. Jak byłem nastolatkiem to bojkotowałem McDonalds z przyczyn filizofii naiwnego pseudo anarchisty. Teraz nie jadam tam, bo to przede wszystkim jest niezdrowe.

A podane przez Ciebie przykłady pominiętych wątków tylko sugerują, że może warto, aby jednak filmy były dłuższe jak krótsze Nie było też wątków na przykład Radagasta i księcia z Dol Amroth. Ja bym za to Toma i wszystkie pozostałe bardzo chętnie obejrzał.

Jeżeli trzy części były obcięciem Władcy Pierścieni z przyczyn ogromu materiału książkowego, to trylogia Hobbita może być po prostu bardziej dokładnym opowiedzeniem jednej książki
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 03-09-2012 o 22:11.
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem