Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2012, 22:57   #20
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Czas na posty do soboty.
Wybaczcie jak gdzieś się rąbnąłem, albo nie opisałem wszystkiego, o czym pisaliście - miałem sporą przerwę od pisania i muszę się ponownie wdrożyć w prowadzenie, co pewnie kilka kolejek zajmie.

Co do "scenek", które opisałem. Możecie (a część nawet powinna) powrócić do nich w swoich postach, można to rozegrać ze mną lub nawet samemu w niektórych przypadkach - macie szanse na zdobycie jeszcze dodatkowych informacji. Pamiętajcie jednak, że w tym poście musicie te wydarzenia już zamknąć i przejść do akcji we "włoskim" barze. Przesunąłem już akcję do przodu, aby przyspieszyć sesję i by nikt nie pauzował, gdyby już nie powracał do wcześniejszych wydarzeń. Będę tak czasem postępował, z mojego doświadczenia wynika, że pozwala to zmniejszyć ilość zatorów i spowolnień w sesji, gdy jest sporo do obgadania i MG ma mniej do powiedzenia. Znów, większość o tym wie, te informacje są dla tych, którzy stykają się z takim moim prowadzeniem po raz pierwszy.

Aha, fragmenty niepodpisane w poście dotyczą wszystkich. Godzina i miejsce na początku posta dotyczą momentu jego końca, nie początku (jeśli kończy się tak samo dla wszystkich).
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline