Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2012, 20:11   #12
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Wiecie, jakby to miała być długa kampania, to chyba takie rzeczy byłyby bardziej istotne. Nie wiem czy ta wiedza, którą tu usilnie forsujemy sobie skonsultować na cokolwiek się przyda... Niemniej...

1. Zarobki. Proponuję 700 UKN na łebka na miesiąc, starczy na wyżywienie, potrzeby własne, można poskładać sobie na jakiś własny sprzęt. Dodatkowo kapitan może przydzielać sumy indywidualne na różne potrzeby. Drugą opcją jest np. 5 % od każdej transakcji (czyli 30 % idzie na załogę poza kapitanem, potem kieszeń kapitana, i reszta do wspólnej kasy) + sumy indywidualne.

2. Jak prędko się "to to" porusza? Hm, niestety nie jestem astrofizykiem, nie obliczę. Fajny artykuł znalazłem: Napędy kosmiczne - nauka.gildia.pl - Nauka i technika - wiadomości naukowe, recenzje, publicystyka
Tak czy siak można powiedzieć że MGPT nie są stworzone do wyścigów, więc raczej ich kapitanowie muszą być bardziej ostrożni. MGPT mają za to świetne systemy ostrzegania i dalekosiężne skanery kosmiczne, stąd o wiele łatwiej jest im wykryć w porę zagrożenie i użyć swoich generatorów NPG to ucieczki w inny układ.

3. Co do wyglądu, zastanawiam się czy w tej maszynowni zmieści się generator NPG. To nie są małe urządzenia. Inaczej nie trzeba byłoby używać osobnych statków. Statek z Firefly nie jest najmniejszy oczywiście, chociaż w rekrutacji docelowo wasz statek miał być klasy średniej (zwłaszcza że ma i lasery z przodu i na górze i wyrzutnie rakiet, a nawet luk bombowy). W sumie jak chcecie latać takim, to ostatecznie mogę się zgodzić Ewentualnie...



Coś takiego może?
 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 04-09-2012 o 20:48.
Rebirth jest offline