Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2012, 22:20   #1
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
[Rekrutacja dodatkowa] DnD FR- Piraci z "Ponurej Klary"

Witam

Postanowiłem raz jeszcze, na krótki czas otworzyć rekrutację do nie tak dawno zaproponowanej wam przeze mnie sesji w świecie DnD.

Jak to bywa z nowymi na forum graczami [przepraszam, jeśli kogoś obrażę takim generalizowaniem - doświadczenie...] jeden nam umknął. Trochę zatem nam się piracka brać pomniejszyła ...

Kogo poszukuje?
Jednej-dwóch pewnych i aktywnych osób, które potrafią się "wysłowić" i wczuć w swoją postać. Posiadających wiele inicjatywy [w tej sesji MG nie będzie prowadził za rączkę tam gdzie potrzeba ^_^].

Co do reszty - odsyłam do starej rekrutacji:
Piraci z "Ponurej Klary" ([D&D FR] Piraci z "Ponurej Klary".)
Mam tutaj oczywiście na myśli warunki rekrutacji, dopuszczalne profesje itp.



Na wstępie zaznaczam, że nowa persona [para?] obudzi się w nieco innym miejscu, niż zostało to opisane w pierwszym poście sesji [POST 1] - ale opisywaniem wstępu zajmiemy się już kiedy otrzymam ewentualne KP.


Czekam zatem na pytania/deklaracje [kto jest chętny ile potrzebuje czasu na stworzenie KP]

P.S

Cytat:
Napisał Glyswen Zobacz post
Mizzzuki, zrób warunka w naborze, że jeden denat musi być 15.... A co tam 14-letnim chłopczykiem o blond włosach, gładkim licu i niebieskich oczętach:3
Musiałem...
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 05-09-2012 o 22:37.
Mizuki jest offline