Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2006, 22:08   #1027
Tokokamre
 
Reputacja: 1 Tokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnieTokokamre jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam wszystkich. Imię me Maćko, obecnie zamieszkuję w Trzebiatowie i mam lat tyle ile mam, a dokładniej 14 (prawie 15 ;p).

Dawniej w RPG grywałem często, ale niestety mój MG wyjechał a inni gracze stali się "heretykami" - tzn uważają że RPG to dziecinada == tak więc - chcąc nie chcąc - postanowiłem grać na forum (jednakowoż w "realu" wciąż gram przy każdej okazji).

Na forum trafiłem poprzez artykuł w Wikipedii :] dotyczący - a jakżeby inaczej - PBF.

Mam nadzieję że mój styl wypowiedzi skażony przez 6 lat gry w RPG średnio co 2 tygodnie was do mnie nie zrazi, a także że wybaczycie moje czasami naganne zachowanie i - delikatnie mówiąc - chamski sposób odnoszenia się do osób które szczególnie mi się czymś narażą (ale na szczęście niełatwo mnie wyprowadzić z równowagi ).

Oprócz RPG interesuję się Mangą oraz Anime (nałogowo czytam i oglądam) oraz muzyką (nałogowo słucham), grą na gitarze (nałogowo...) oraz śpiewem (mniej nałogowo, ale wciąż).

Tak więc po raz kolejny witam was, i mam nadzieję że spędzę tu miło czas nie denerwując was. :}
 
Tokokamre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem