Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2012, 16:30   #11
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Dobra jest i post... ale za nim o nim, kilka uwag.

1. Bardzo cieszy mnie wasza aktywność w docu, jednak chciałbym byście pamiętali o kilku sprawach:
a) Pilnujcie formatowania często zdarza się, że zamiast "[B.] [/b]" wyjdzie komuś [b] ]/B], dla tego przed wstawieniem tekstu na forum przeczytajcie go jeszcze raz i postarajcie się wyłapać takie błędy, żeby wyglądało to estetycznie. Oczywiście jakieś na pewno się trafią, ale im mniej tym lepiej.

b) Kolorek macie tylko w docu, tam łatwo stwierdzić kto co pisze... gorzej już na forum. Dla tego nie zapominajcie w czasie dialogu dopisywać co jakiś czas "Stwierdził Calamity" "Powiedzial Faust" itp, by potem można było się w tym połapać.

Po za tymi dwoma uwagami to dialogi są świetne i oby takich więcej

2. Shinigami dostajesz pierwsze ostrzeżenie. Rozumiem, że miałeś do skończenia dialog... jednak jak mówiłem, dialog to bardzo miły dodatek, jednak trzonem tej tury było przedstawienie postaci. Nie broniłem wstawiania po kilka postów, dla tego niedokończony dialog to nie jest usprawiedliwienie. Mogłeś go wstawić jako osobny post, lub jako retrospekcje w tej turze. Oczywiście swój post który zapewne w większości jest już napisany, możesz bez wahania wstawiać w tej turze. Obiecałem sobie że w tej sesji będę srogo pilnował terminów więc nie ma zmiłuj <grozi rózgą>

3. Sprawa... do której mnie natchnęliście drodzy gracze Tytuły postów... Świetnie to wygląda moim zdaniem. Niemal jak nazwy kolejnych chapterów mangi. Dla tego mój pomysł jest taki by przed wstawieniem posta na forum nadać mu na górze, wyśrodkowany pogrubiony tytuł, który odda jego tematykę. Chodzi mi o coś w stylu tego co zrobił Zajcu i Antrytroll. Czyli "Tsun~Tsun" oraz "Metalowy przybysz", co wy na to?

4. Witamy oficjalnie Blackera, który dołączył do sesji i już jest z wami w drużynie Oczywiście proszę Cie o opis wyglądu postaci w pierwszym poście.

Dobra tyle uwag i pomysłów a teraz co do posta:

Macie tutaj kolejne duże pole do integracji: Rozmowy na trakcie jak i przy ognisku, podzielę google doca na odpowiednie sekcje by się nie mieszało.
Jednak głównym i najważniejszym elementem tej tury jest podjęcie działań związanych z ostatnim fragmentem. Rozegramy to w google docu gdzie podejmiecie decyzję... a ja wam opisze efekty i rozegramy możliwe że jakąś scenkę (zależy co wybierzecie )

Na wasze psoty czekam do 15 września mniej więcej do godziny 17-18

Zapraszam do zadawania pytań i komentowania.
 
__________________
It's so easy when you are evil.

Ostatnio edytowane przez Ajas : 08-09-2012 o 16:38.
Ajas jest offline