Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2012, 17:33   #40
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Reinhard Zobacz post
Ale nasz "szef" mówił, żeby prowadzić sprawę w sposób nie powiązany z CT, a część z nas jest w zestawieniu jego pracowników.
Z tego co ja zrozumiałem, więc i przecież BG, to Corp-Tech wypiera się przesyłki tylko jeśli jej zawartość wypłynie. Pojemniki mają logo nieusuwalne logo Corp-Techu, a na mieście jak nie wszyscy mają pojęcie, że to był fant korporacji, to na pewno wiedzą to osoby zaplątane w intrygę. Powiązania mają nie dojść do opinii publicznej po odkryciu technologii, wirusa, dokumentów, czy cokolwiek tam jest. Na razie to tylko jakieś tam zakupy cynku w głupim pubie a nie transakcja odbioru towaru. Wszyscy zainteresowani spodziewają się, że korporacja będzie chciała to odzyskać pierwsza i że będzie tego szukać i nie powinno się ich wyprowadzać z błędu. Wg Eda nie jest rozsądnie od razu do miksu wrzucać jeszcze gangi, które symbolizuje Walters i Felipa. To można wykorzystać jako atut a nie od razu pokazywać karty, nawet jeśli jest to blef. To miałem na myśli.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline