Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2012, 23:04   #3
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
-Sesja będzie mechaniczna czy storytellingowa?
-Wszystkie profesje i rasy dozwolone, czy są jakieś ograniczenia?
-Podbijam też pytanie o scenerie, mam robić postać bardziej do warunków miejskich, leśnych, dworskich czy innych?
-Do kiedy trwa rekrutacja?
-Wymagasz długich postów?

Ps. Nie jestem jakimś znawcą, ale mogę Ci podpowiedzieć co nieco. Może skusisz się i skorzystasz z jakiejś rady

Z własnych obserwacji zauważyłem, że dodanie do rekrutki jakichś kolorków, zdjęć, nawet muzyki lub choćby pogrubienia tekstu w ważniejszych fragmentach poprawia jej atrakcyjność i pozwala jej się wyróżnić.

Zerknij na rekrutacje innych graczy. Pokazując że się starasz od strony wizualnej, zachęcasz ludzi do przeczytania też tekstu, który niewątpliwie jest bardzo dobry.

Staraj się wyszczególnić najważniejsze informacje pod tekstem. Np. Rekrutacja trwa do xx.xx, Karty postaci proszę wysłać na Prywatną Wiadomość lub e-maila.
 
Mortarel jest offline