Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2006, 00:20   #1028
Kometa
 
Reputacja: 1 Kometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnieKometa jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam, jestem nowa i z tego co widze jedna z niewielu tutaj kobiet a i dobrze

forum poznałam dzieki Krakovowi czytając jego poczynania, wiec postanowiłam sie zalogowac.

poki co chce jeszcze po obserwowac czym sie to wszystko je - bo prawdę piszac jestem kompletny swiezak na tej płaszczyznie

co lubie: sztuke, teatr, literature, fantasy, historie, wyscigi motocyklowe x) (gl.Motogp :P) filmy Lyncha i grac na gitarze- (sie ucze)


pozdrawiam k.
 
__________________
„Jej pałające spojrzenie trzyma mnie mocno w objęciach. Mówi słowa pomieszane ze snami(...)W jej oczach widzę, jak u moich ramion stają dwaj aniołowie: blady, złośliwy anioł Ironii i potężny miłujący anioł Schizofrenii” Z.H.
Kometa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem