Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2012, 22:17   #540
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Potwór Zobacz post
Przepraszam wszystkich ale straciłem zupełnie zapał do sesji. Dziękuję wszystkim za przyjemnie spędzone dziewięć miesięcy i mam nadzieję że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję razem zagrać.
Dzięki za grę. I tak fajnie, że tak długo trwała.

Cytat:
Napisał Kauamarnica Zobacz post
Tak się głupio składa, że ciągle zapominam tu zaglądać. Po tak długim nieodpisywaniu nie wiem właściwie co się dzieje i tak naprawdę chyba na razie lepiej dać sobie spokój. Fajnie by było wrócić kiedyś do Astropola, zwłaszcza, że moja postać przeżyła kupę przygód w tym świecie, ale na razie należy jej się jednak zasłużony odpoczynek i może w końcu dostanie jakiś medal.
No właśnie nawet pomyślałem, żeby otworzyć rekrutację tam gdzie pierwotnie graliśmy, ale choroby psychiczne administracji tamtego forum sprawiły, że wystarczyło, żebym się zalogował, żeby dostali ataku padaczki, toczenia piany z pysków i tak silnego i szybkiego klikania, żeby mnie zbanować, że pewnie zniszczyli sobie mysze.
 
Anonim jest offline