Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2012, 23:22   #169
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
- Tak! Jestem odpowiedzialny za wszystkie nieszczęścia, jakie ich spotkał, bo to ja ich tutaj sprowadziłem. Nigdy nie twierdziłem, że wyprawa będzie lekka, łatwa i przyjemna. A ci którzy ze mną już płynęli, nawet wiedzieli, co ich czeka. Ty natomiast kapłanie nie wiesz nic, lub bardzo mało, a wydaje ci się, że ogarniasz umysłem całą zawiłość świata. Nie wiesz nic o władcach tutejszych ziem, o moich relacjach z nimi, ani w ogóle nic o tym świecie. Nie licytujmy się jednak, bo to nie ma najmniejszego sensu. Wyjdźcie na pokład i powiedźcie załodze o tym, co zaszło. O tym, że to teraz wy dowodzicie "Czarnym Gryfem" Śmiało! Dość tego bezsensownego mielenia ozorem. Nadszedł czas czynów!
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline