Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2012, 09:52   #16
Rudzielec
 
Rudzielec's Avatar
 
Reputacja: 1 Rudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodze
Logika wymaga danych aby uzyskać odpowiedź, jeśli nie wszystkie dane są dostępne albo jesli nie jesteśmy świadomi wszystkich zmiennych to wynik nie zawsze zgadza się z tym co widzimy. Np. lwołak na Syberii mógł po prostu chcieć pozwiedzać, szukać zemsty, zgubić się w Umbrze, zostać wywalony z Księżycowego mostu (kto wie jak się tam dostał ?) albo dostać wyjątkowo paskudne zadanie od swoich duchów/starszyzny a, że spodobał się miejscowym dziewczynom i coś z tego wyszło to i mamy małą populację lewków na Syberii(kto wie czy nie kombinowaliby z miejscową populacją tygrysów (patrz hasło ligrys na wiki) choć to mogłoby być niewykonalne bez liberalnego MG. Najlepiej takiego zapytać co tu robi, wtedy to MG musi się postarać o dobrą odpowiedź albo gracz wietrzy podstęp i spisek XD

Ale żeby nie zmieniać tematu pytanie. BN w naszej historii postaci mają mieć pełne karty ze statystykami czy wystarczy opis:imie nazwisko, notka informacyjna(kto to, co robi, wygląd, powiązania z BG)?
Jak wygląda sprawa z Caernami w okolicy? (ilość, siła, rodzaj)
Nie chcę żeby mnie źle zrozumiano ale jak wyglądają relacje BG? Czy to będzie bardziej "widzicie tylko efekty swoich działań a nie siebie nawzajem" czy "wpadacie na siebie tak często że biorą was za rodzinę"?
 
__________________
Kasia(moja przyszła MG)-"Ale ja nie wiem czy pamiętam jak prowadzić sesje!"
Sebastian(mój kuzyn)-"Spoko to jak jazda na jeżozwierzu, tego się nie zapomina."
Rudzielec jest offline