Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2012, 20:15   #10
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał BoYos Zobacz post
Cos w stylu gry o tron tylko...żwawsze?
Tak, trochę tak. Mam nadzieję, że zachowamy rozsądne tempo akcji.

Cytat:
Napisał Elas Zobacz post
Z jednej strony przygoda, ale z drugiej zdobywanie władzy? Jak dokładniej to widzisz?
Bo jeżeli byłaby możliwość pobawienia się w jakiegoś hetmana polnego czy innego generała sztabowego, to prawdopodobnie byłbym zainteresowany.
Postaci, będące początkowo poszukiwaczami przygód, zostaną wplątane w wir intryg w jednym z przybrzeżnych fikcyjnych królestw. To, jak potoczą się losy poszczególnych postaci będzie zależało w olbrzymiej wprost mierze od tego, jak gracze rozegrają ich atuty. Zatem, odpowiadając na pytanie: tak, będzie możliwość pobawienia się w hetmana". A nawet naczelnego generała, lub króla. Ścieżki poślednich agentów w walce o władzę nie pozostaję jednak zamknięte - równie dobrze można przyjąć rolę zabójcy, szpiega lub dyplomaty.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline