Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2012, 12:28   #126
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Heja wszystkim powróciłam zza światów(awarii neta) i mamy nowy pościk w sesji. Co prawda, ponoć Grave Witch coś odgrywała z Kermem, żeby powrócić do sesji, no ale ile można czekać :P

Wasza radosna gromadka wyruszyła więc z Silverymoon w towarzystwie NPC-ów na rozgromienie resztek Orczej armii, kierując się na początek w kierunku mostu/ów... blabla nie potrafię wyszukać ich nazw na rzece Rauvin, w stronę Grzbietu Świata.

Po drodze przytrafiło się to i owo, i w pierwszych godzinach podróży był po prostu spacerek(konny) a dopiero po południu natrafiliście na pierwsze zielonoskóre gęby. Odpisywać pościki proszę każdy sam, może jedynie jeśli zajdzie taka potrzeba/kaprys z naprawdę kilku zdaniową rozmową czy to między graczami czy na linii gracz/MG(NPC) żeby nie rozciągać znowu gry dialogowaniem i długim ścieraniem się w docach.

Termin na odpisywanie do 20.09. do 18:00 i ani grama dłużej :PPPP

A tak w sumie to nie wiem co jeszcze... aha, uzupełnić proszę w swoich własnych docach, co w końcu za sprzęt z pałacowego magazynu bierzecie na podróż. Dotyczy to jednak tylko tych, którzy jeszcze wcale o tym tam nie wspomnieli, reszta co już wypisała to ma, i dopisywania nie będzie :P

Tak więc... Allehandro, Grave Witch, motek i Kermie, proszę wypisać, co wasze postacie biorą w podróż.

I jeszcze sprawa NPC... oprócz tych wypisanych, którzy z wami już jadą, jakimś cudem może się między wami znaleźć jeszcze ktoś o kim nie wspomniałam w poście, w którym zresztą też to tak ładnie sformułowałam, zostawiając jeszcze możliwość dokoptowania kogoś dodatkowego.... bo np. rozmyślałam sobie o takim choćby jeszcze młodym Paladynku co by za mięso armatnie zrobił czy cuś... bo jedzie was więcej niż tuzin, a to otwarte określenie hiehie.

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 14-09-2012 o 12:32.
Buka jest offline