Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2012, 19:30   #69
pppp
 
Reputacja: 1 pppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Pppp: Ja po prostu mam złe doświadczenia z graczami, którzy chcą się o wszystko wykłócać... Powiem mu, że tutaj stać nie wolno, to on zrobi mały kroczek i powie, że w takim razie będzie tu stał -.-
Żartowałem z tym ego, także nie musisz się tłumaczyć

Cytat:
To pierwsze oznacza mniej więcej coś takiego - kiedy dojdziecie w sesji do określonego momentu (czy raczej - kiedy osiągniecie coś przewidzianego w scenariuszu), dostajecie ilość doświadczenia potrzebną na lvl up (tzn. tyle ile potrzebowałaby osoba która dopiero co wskoczyła na poziom X, żeby wskoczyć na poziom X+1, a nie tyle ile potrzebowałaby osoba, która od pewnego czasu jest na poziomie X, żeby wskoczyć na poziom X+1).

To drugie oznacza, że jeśli ktoś mnie zaskoczy ciekawym rozwiązaniem, wyjątkowo dobrym odgrywaniem postaci, czy czymkolwiek co zasługuje na uwagę, dostanie bonusowo troszkę doświadczenia.
Bardzo fajny pomysł, bo podręcznikowo awans zajmuje całe miesiące grania.

Cytat:
Ile będzie trwała moja sesja? Cóż, jeśli wszystko przejdzie pomyślnie i cała gra będzie przebiegała bezproblemowo, to myślę że fabuły starczy mi na jakiś rok. Ale to obliczenia bardzo na wyrost
To jednak zrezygnuje, bo boję się brać kolejne zobowiązanie co najmniej na rok. W takim razie powodzenia w sesji
 
pppp jest offline