Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2012, 21:26   #37
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Przepraszam Obsługę, że post pod postem.

Chciałem tylko poinformować potencjalnych zainteresowanych, że minęła 21.00 zatem zamykam nabór KP.

Postaram się jeszcze dzisiaj wybrać finałową grupę graczy.
Jeśli mi się uda. jeśli nie - informacja pojawi się jutro.

Mam trudny orzech do zgryzienia. Jest pięć miejsc i osiem fajnych KP. Jakoś muszę to ogarnąć. Być może "przespać się z tym", czyli spojrzeć z odpowiednim dystansem czasowym.

Czekajcie cierpliwie.


WYNIKI REKRUTACJI

Do gry dostają się:

Gryf
– Piotr "Beniaminek" Mazur
Felidae - Natalia Godecka, pseudonim Tunia
Alaron Elessedil - Janusz Górnomorski aka Albert „Sprzęgło” Wilga
Pinhead - Konstanty Stryjkowski pseudonim Stryj
Szamexus - Zygmunt Berkowicz, ps. Doktorek
Aeshadiv - Sebastian Wioślarz ps. “Poeta”

Zrobilem zasadę 5 graczy + 1 miejsce dla Pani - by łagodziła obyczaje.

Serdeczne podziękowania dla:

GreK - Leszek Kowolik, pseudonim Kowal - żal było podejmować decyzję na NIE ponieważ była to pierwsza KP jaką otrzymałem, a Ty mocno się zaangażowałeś. Niestety. Konkurencja była bardzo mocna, a ilość miejsc ograniczona. Jedyne - co mogę Ci zaproponować to czytanie sesji - jeśli ktoś "zawali" lub zginie szybko, możesz wejść na jego miejsce.

emilski - Wojtek Małecki, pseud. Mały
W Twoim przypadku też trudna decyzja. Wiem, jak piszesz i wiem, że byś nie zawiódł mnie na bank. Ale ... coś mi w postaci nie pasowało. Była fajna, ale nie wkomponowałaby się w resztę bohaterów. Stąd decyzja.

Grzymisław - Grzegorz Stawski "Profesor"
Również żal, bo Cie sam do sesji namawiałem. Wiem, jak piszesz. Wiem, co potrafisz. Ale KP i sama postać nie dała rady.

Przepraszam, Waszą trojkę, za odrzucenie. Dlatego, między innymi, nie lubię takich rekrutacji, że czasami trzeba powiedzieć NIE dobremu graczowi.

Obsługę proszę o zamknięcie rekrutacji.

Panel sesji i posty otwarcia uzupełnię jutro. Graczy pododaję jeszcze dzisiaj.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 15-09-2012 o 22:09.
Armiel jest offline