Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2012, 23:14   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Czas horroru - komentarze

Witam Was serdecznie.

Cieszę się, ze zaufaliście mi i wysłaliście KP.

Troszkę zasad:

1. Częstotliwość pisania postów – tura gry potrwa do 10 dni – 7 dni dla graczy i 1-3 dni dla mnie (tym razem mam zamiar skorzystać z tego przywileju, bo – jak wiecie – zazwyczaj pisze swoje posty zaraz po graczach )

2. Forma pisania postów - dowolna - pierwsza lub trzecia osoba. To ma być sesja horror więc fajnie by było aby opisy były nieco bardziej rozbudowane, odnosiły się do przeżyć Waszych bohaterów. Emocje są tym, za co punktuję - ale niczego nie narzucam.

3. Ilość postów w turze - jeden (oczywiście jak wyjdzie większy, można podzielić) ale raczej unikajmy pisania postów po postach innych graczy w kolejce. Będziemy mieli GG dock (opcjonalny) do rozstrzygania i rozgrywania dialogów zarówno z moimi NPCami, jak i pomiędzy Waszymi bohaterami.

4. Piszemy poprawną polszczyzną. Nie wymagam pogrubień, kursyw. Chodzi mi jedynie o to, by tekst był zrozumiały i czytelny dla innych. To wszystko.

5. W przypadku niemożności napisania postu w terminie proszę mnie o tym uprzedzać z jakiś tam rozsądnym wyprzedzeniem (powiedzmy doba). Oczywiście w przypadku sytuacji losowych i nieprzewidywalnych nie będę tego wymagał. W sytuacji, kiedy spóźnienie będzie niewielkie – poczekamy ten dzień lub dwa dłużej na piszącego. Najważniejsza będzie opowieść a nie jej tempo, chociaż na rozwlekanie sesji w czasie nie pozwolę . Jak to ja.

Nie pisanie w sesji może zakończyć się wyrzuceniem z niej gracza z niej - ulice okupowanej Warszawy są pełne sprzyjających sytuacji: ot, chociażby łapanka.

Na razie to tyle. Jakby coś - piszcie tutaj śmiało.

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline