Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2012, 10:55   #3
CCORD
 
CCORD's Avatar
 
Reputacja: 1 CCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodze
Komtur, dzięki za odpowiedź, ale byłoby Mi miło gdyby ktoś jeszcze odpowiedział na te główne pytanie. Mam pomysł co zrobić na następnej sesji, ale nie mogę tego zrobić, bo to się nie uda. Gracze nie traktują postaci innych graczy jako przyjaciół, więc gdyby jednego z nich opętał demon to reszta z uśmiechem na twarzy by go zatłukła. Nie wiem, czy to moja wina, choć myślę, że nie, bo gdy grałem z kuzynem (ja mistrzowałem) i kumplami (nie z tymi, z którymi gram teraz) to grało nam się świetnie i gdy jeden był w zagrożeniu to inni lecieli mu na pomoc, a tamtym muszę prawie, że rozkazywać aby uratowali innego gracza (jednym z nich jest młodszy brat innego, gdyby go nie uratowali to nie grałby, a we 2 gra jest nudna [dla mnie]), bo oni martwią się tylko o siebie. Przedmiotów za silnych nie daję, jak na razie ich jedyna dobra broń to topór migbłystalny (mam zamiar im go zabrać :P). Niestety są też problemy z miejscem do grania i nie robimy sesji regularnie. Jeszcze jedno pytanie. Ile kosztuje ulepszenie na +1 (o ile się da) np. Długiego łuku refleksyjnego?
 
CCORD jest offline