Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2012, 18:34   #16
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
A ja znowu przyczepię się o szczegóły. Mógłbyś Szamexus podać opis wydarzeń z Ciechanowca o których napisałeś w poście lub jakieś źródło, bym mógł o tym poczytać.

Cytat:
Napisał Szamexus Zobacz post
... tak było już dawno, jeszcze przed wojną gdy w okolicach rodzinnego Ciechanowca mordowano Żydów, wtedy zrobili to Polacy.
Nie wiem, czy opisywane wydarzenia są faktem czy tylko Twoim wymysłem.
Może to tylko wychodzi moje przeczulenie w kwestii przypisywania odpowiedzialności za zbrodnie Holocaustu Polakom i nie potrzebnie się czepiam.
Z góry przepraszam jeżeli tak to wygląda, ale nie to mam na celu.
Nie to jest moim zamierzeniem. Polska była w Europie od dawien dawna enklawą i wręcz rajem dla Żydów, gdzie byli tolerowani i nic im nie groziło (w przeciwieństwie do wielu krajów Europy zachodniej, gdzie co rusz dochodziło do pogromów). A słynny polski antysemityzm o którym często tak trąbią zachodnie media, jest moim zdaniem czystej wody propagandą i przeinaczaniem faktów.
Dlatego prosiłbym, więc o podanie źródeł na ten temat, by rozwiać moje wątpliwości.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline