Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2012, 18:49   #17
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
Nie wiem, czy opisywane wydarzenia są faktem czy tylko Twoim wymysłem.
Ciechanowiec

Historia Ciechanowca jest prawdziwa, link powyżej. Miejscowość prawdziwa, ze zdecydowaną historią z narodem Żydowskim w tle, czy też w miasteczku. Historia mojego bohatera jak najbardziej oparta o historyczne tło stron rodzinnych.
Oczywiście daleki jestem o ocenę, że się czepiasz. Starałem się przygotować w miarę realnie mojego BG.
pozdrówka
sz

EDIT: Pinhead, nie zwróciłem uwagi że to tak źle zabrzmiało że Polacy zamordowali, zmienię to aby nie miało takiego "ostrego" i być może rażącego niektórych wydźwięku. Nie miałem tego na celu. Zdaję sobie sprawę że to trudny temat.
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"

Ostatnio edytowane przez Szamexus : 16-09-2012 o 18:56.
Szamexus jest offline